DYNACORD XA2, F8, F150 etj.

Shitet nga: ISA Dje 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Dynacord xa2, xa1, xa5 dynacord f8, dynacord f150 etj. Kontakt edhe ne VIBER kutiat punohen shum profesional dhe me qmim shum te volitshum per punen dhe kualitetin e punes. Fotot jan reale nuk jan nga interneti. Kush don kualitet dhe pun profesional mir se vjen,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim