Dynacord XA2, COBRA, rrota,dorza, rrjeta,terminala

Shitet nga: Dynacord 19 Mar 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Sistem Dynacord xa2,COBRA, shina, logo, spikona, syngjer, rrota, dorza, terminala per fx12,fx20, f8, f5,f9,f150, horne 1" , 1.4" dhe horne 1.5" te gjitha ne nji vend etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim