Kartela per studio si dhe mixeri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: A&B Studio 01 Sht 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
jan. e gjendje te rregullta mund te provohen mund te kontaktoni dhe ne viber
kartela ka.qmimin 200e mixeri 180e

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim