Kitara dhe ps3

Shitet nga: Qemal 09 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Kitara akustike e pa perdorun dhe ps3 me disa cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim