Kitare ,Klasike ,Akustike ,Elektrike

Shitet nga: Bashkim 27 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Kitaret jon te reja, kemi shum lloje mundeni me kerku dhe me dal me provu cilen ju keni nevoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim