Kitare Klasike 4/4 me qant

Shitet nga: Bashkim 27 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Kitare klasike 4/4 me qant , e re
kemi edhe 3/4 dhe 1/2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim