Kofera per instrumente muzikore etj.

Shitet nga: ISA 13 Maj 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Prodhojm kofera per paisje muzikore dhe per sende tjera....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim