Kofera per korg, yamaha,dynacord etj,

Shitet nga: Isa 18 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Prodhojm kofera per te gjitha modelet e sintave si dhe per instrumente tjera muzikore dhe per perdorim te ndryshme prodhojm me porosi per qfardo dimenzioni dhe modeli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim