MIKROFONA SURE SM58

Shitet nga: AL49 23 Jan 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
SHES MIKROFONA SURE SM58 TE RI PA PERDORE.
CMIMI 65 euro PER MIKROFON.VIN ME KABELL 5 METRA.
FOTOT ORIGJINALE TE MIKROFONAV NUK JANE KINEZ.
per me shume ne numrin: 049856804 dhe VIBER +38649856804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim