Mesim

Shitet nga: Aulone 10 Jan 03:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Jap mesim ne instrumentin e pianos, dhe lenden e solfezhes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim