Mikrofon shure beta 87a Wireless GLXD

Shitet nga: Valdrin 02 Dhj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

415 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Shitet mikrofoni shure beta GLXD Wireless,i pa perdorur dhe shitet pa resiver,dmth vetem Mikrofoni eshte origjinal,dhe me cilsi te veqanta super Kardeoid ..qmimi i padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim