Pickap

Shitet nga: ariani 05 Gsh 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Pickap per klarinete i kom tri copa dhe trijat i jap per 90 euro me cop kan tjeter qmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim