Qiftelia Sharkia Prima.

Shitet nga: naim canolli 11 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
shesum sharkia, qiftelia, prima me shumic dhe pakic.
Te ne i gjen te gjitha llojet me madhsi te ndryshme.te ne i gjeni edhe krej pajisjej qe i nevojiten nje qiftelie
per me shum na kontaktoni. Nr: 045541297. 044264380.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim