SURE SM58 MIKROFONA

Shitet nga: ARMEND 14 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera

MIKROFON ORIGJINAL SURE SM58 NE GJENDJE TE RREGULLT TE RI PA PERDOR. KABLLO 5 METRA.
POSEDON MBAJTESIN E MIKROFONIT ME TRE KEMBE.ME SHUMIC DHE PAKIC.FOTOT ORIGJINALE TE MIKROFONAV.
CMIMI VETEM 120 EURO
ifno ne numrin 049540013
WIBER +381637519095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim