ShItet Koferi per Muzik shum lir

Shitet nga: fisnik 18 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Koferi mund te perdoret per Sinta si dhe paisje tjera muzikore per Dj eshte ne gjendje te mir
Gjatsia 90 gjate si dhe 50 gjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim