Violine Yamaha New 1/4 dhe 1/2 Original

Shitet nga: Music Instruments 16 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Shes Dy Violina te reja Yamaha me HardCase-at Origjinale, Mundeni me ardh mi pa dhe me i provu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim