Zerim RCF tt25

Shitet nga: gramos 10 Pri 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
shes 3 RCF TT25 jan Ne Gjendje te rregullt te ardhur Nga Gjermania Per gjithqka mundeni me ndegju kualitetin dhe te bindeni vet
qmimi 1300 per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim