roland d-20 ne gjendje te mire dhe shum i ruiten.

Shitet nga: roland 12 Shk 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
roland d-20 ne gjendje te mire dhe shum i ruiten.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim