shiten kta boska dhe kjo kamer ndrim i mundeshem

Shitet nga: flori 05 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
shiten kta boska dhe kjo kamer ndrim i mundeshem jan ne gjendje te regull te ardhur nga gjermonia nr049487292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim