Tupana ne gadime per dasma

Shitet nga: PERPARIM 30 Qer 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
surle e tupana ne gadime per dasma e ahengje te dryshme ju mir presim tel 044 459 391 045 259 488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim