Alesis DM10

Shitet nga: Fitim Xharra 29 Sht 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Alesis DM10 Moduli
Crash, Ride, Snare, Toms x3, Bass + Bass Pedale Pearl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim