Bateri Sonor 3001 me 7 mikrofona per tupana!

Shitet nga: Toni 06 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes bateri Sonor 3001 me 7 mikrofona!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim