Bateria Elektrike (Tupana)

Shitet nga: Arbër 07 Pri 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes Bateriat Elektrike të përdorura vetëm 3 muaj.Bateriat Elektrike janë blerë të reja dhe janë në gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim