Dobosh Yamaha Musashi Snare 10"x4 3/4"

Shitet nga: Ferki 27 Sht 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shitet doboshi Yamaha Musashi Snare 10"x4 3/4" (Model NSD1047M) ne gjendje te mire, Made In Japan, pak i perdort, me to vijn edhe nje pale federa Puresound Custom Series! Ndrrim i mundshem me pajisje per studio.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim