Likura per bubnje (Evans)

Shitet nga: Mehmet Kurteshi 21 Pri 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shiten likura te reja:

Evans G14 13" 16"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim