Mjete tmuzikes

Shitet nga: Burim 16 Jan 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shiten keto vegla tmuzikes jan shum trujtne te ardhura nga USA pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim