Perkusione akustike

Shitet nga: jakup 28 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes perkusionet ,jane te reja pa perdor ,Cmimin aq sa kushtojne ne dyqanet muzikore ne Kosov per gjyst ma lire mundeni me thirr edhe ne viber +37745296724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim