Shes Basin e kembes dhe dy kalimet

Shitet nga: eduard 25 Gsh 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes basin e kembes me dy kalimi, Qmimi i voltishem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim