Shiten Tupana (bateri) me cmim shum te volitshem

Shitet nga: ilirjan 12 Dhj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shiten Bateri me cmim shum te volitshem,me kontaktoni ne email.ose viber +38269292704. (me bateri nuk vjen pjata (cinela) ne te djathte) poashtu me to vjen edhe mbajtesi i mikrofonit,baterit gjenden ne ULQIN.. Arsyja e shitjes:jam merzitur dhe po me nxajn vend kot :D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim