Tarabuk

Shitet nga: Enis 24 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shitet Tarabuki pothuajse I ri,vetem nje muaj I perdorun....plus dhe qanta origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim