Trigerat per tupana DDrum.

Shitet nga: Ferki 26 Qer 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shitet kompleti profesional i trigerave DDRUM (Basi + doboshi + 3 x toma) ne gjendje "pa as nje grrith"= 150€! Plus 3 triggera ekstra per dobosh=40€/copa. Krejt bashk = 250€!!! Ndrrim i mundshem me pajisje per studio.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim