Tupana bateria

Shitet nga: olti 02 Jan 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Urgjent shiten tupanat-perkusionet ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim