Tupana

Shitet nga: Urim 30 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Tupana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim