Tupani shum i mire

Shitet nga: fame 13 Gsh 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
ne shitje tupani shum i mir osht kush e mer ja vlen se shum osht irujten flm per mirkuptime Cmimi osht 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim