Yamaha dtxpressspecial set

Shitet nga: Genc 21 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Jane gjendje shume te mire!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim