bejm muzik me surl dhe tupana

Shitet nga: shemsedin mehmeti 17 Pri 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
grupi muzikor tradita bejm muzik me surl dhe tupana nr tel 044 694 264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim