shum i mir osht moduli

Shitet nga: modul 25 Sht 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
koplet moduli me tregera shite me kablla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim