Yamaha pro 9000

Shitet nga: Yamaha pro 9000 17 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Yamaha pro 9000 ne gjendje te rregullt dhe me ritma per dasma apo etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim