Zerim me qira

Shitet nga: armend 17 Pri 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojm Muzik Live me kengetar Shum te mir per ahengjet tuaj si dhe ofrojm Zerim me QIra po ashtu edhe Muzik me DJ. Ju faleminderit

Per kengetaret Ofrojm ne sherbim zerim Dynacord (mixet Dynacord 3). Mund te me kontaktoni edhe ne Viber +37745866506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim