Zerim

Shitet nga: zerim 22 Pri 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
mikseta është e markes Bell. gjvoshnikat PEAVEY Euro system.
zerimi osht ky ne foto osht i ardhur nga Gjermania dhe nuk është i perdorur fare ne Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim