Zvoqnika dhe Perforcues te ndryshum

Shitet nga: Visi 01 Gsh 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Zvoqnika dhe perforcues te ndryshum shum te mir dhe orgjinal
Perforcues kam prej 60 eu deri 170 eu dhe jan prej 150 wat deri ne 700 wat.
Shikoni fotot per me shum na kon. 044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne
Vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim