japim zerim me qira ne dasma dhe ahengje te ndry..

Shitet nga: Genti 01 Krr 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zerim profesional dynacord Xa2 dhe zerim me 8 satelita 4 basbina me qmim shum te volitshum. per me shum info na kontaktoni ne numrin : 049 111-187
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim