Dy mace

Shitet nga: shyqri 10 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Kam dy mace, te cilat i kam rritur, nje kohe. Deshiroj t'ja dhuroj dikujt njenen.Macet jane te edukuara dhe shume te dashura . Kane edhe bukuri fizike. Mund t'a zgjidhni ndonjeren prej tyre.Mund t'i shiqoni ne foto, te cilen po e paraqese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim