Ju Lutem Ta Blini

Shitet nga: Besnik Krasniqi 27 Gsh 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Macë shtepiake e vaksinuar dhe nuk ka semundje.Nuk kam ku ta Mbaj prandaj po e shes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim