Mace Russian Blue

Shitet nga: Kreshnik 10 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shitet Maca Russian blu qmimi 150 euro esht e Vakciunume Han vetem ushqime per maca dhe sallam nuk esht kotele e vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim