Mace

Shitet nga: mace 10 Dhj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shes macen persiane 6 muajshe ,te vaksionuar dhe ne gjendje shume te mire shendetesore...eshte shume e bute dhe nevojat i kryen ne vendin e caktuar...çmimi 140euro dhe i negociueshem...faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim