Mace

Shitet nga: Roland 18 Dhj 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shes mace esht shum e mir eshte shtepiake dhe shum e urt i ka 8 muaj arsye qe pe shes osht se ka me udhtu per Amerik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim