Shes Macen Macja ne Shitje

Shitet nga: imi 20 Mar 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shes macen shtepiake macja eshte 6 muaj ,macje eshte e vaksionuar po ashtu edhe e trajnuar per ti kryer nevojat e saja ne korit qe po ashtu edhe korita vjen me te dhe kafazi per macen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim