mac shtepiake

Shitet nga: osman 07 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
shes macen e cila eshte 9 mujsh eshte rac persiane dhe shum intelegjente
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim