mace

Shitet nga: Tomka 11 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shes macen persiane 7 muajshe ne gjendje shume te mire shendetesore..eshte e vaksionuar dhe e pastruar nga parazitet si dhe ka pasaporte...eshte shume e paster dhe nevojat i kryen ne vendin e caktuar...cmimi 140euro dhe i negociueshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim